15-19.08.2019.
Izvođači
Satnica
MAIN STAGE
ALTERNATIVE STAGE
GROOVE STAGE
BUNT STAGE


Crazy Town
EYESBURN
NEGATIVE
ROCK OPERA
VOJKO V
BRKOVI
NIKOLA VRANJKOVIĆ
BOMBAJ ŠTAMPA
MAGNIFICO
ATHEIST RAP
ZOSTER
BJESOVI
ELEMENTAL
ARTAN LILI
YU GRUPA
URBAN & 4
SHARKS SNAKES & PLANES
ĐORĐE MILJENOVIĆ
OBOJENI PROGRAM
FIT
GORAN TRAJKOSKI (MIZAR)
TBF
KOALA VOICE
KRALJ ČAČKA
KOJOTI
SAMOSTALNI REFERENTI
TURISTI
VIRVEL
PLEJBOJ
Navy ne obećava
Veliki prezir
Zona B
Nikola Čuturilo
Maika
Van Gogh
Tap 011
Električni orgazam
Atomsko sklonište
JOHNNY RANKOVIC
Bilja Krstić
Irish Stew
Buč Kesidi
Dža ili bu
Majdan
Rib
Stuttgart Online
D R A M
Mooncage
Vizelj
Straight Mickey and the Boyz
16x8x23
Bella Technika
Autopark
Zvuk ulice
Last Thrill
Kišobran
Majke
Blaža
KERBER
Orthodox Celts
Zion Train
Dejan Cukić
KKN
Marko Luis
Cassidys Brewery
Sanja Tišma
Skadrila
Crossroad
Lagana Sreda
5 minuta slave
Nemesis
Logička greška
Crossover
Zerotwo
Bolesna štenad
Natalee
Herz
Wajz
Sindrom
Verica Marinkovic Bend
sergio lounge
empathy soul project
Maera
Reci Cimet
Lion Haze
Larska
Viva vops
Kora
sitzpinker
rok u ponoć
Keni nije Mrtav
The Filters
dingospo dali
Random
Slonz
Cotton pickers
Čovek bez sluha
Hadži prodane duše
Lole i radio blues band
Mladen Pecović
Nežni Dalibor
KIKA
Ljubičice
Ogenj
LOST PROPELLEROS
PUNKREAS
Sana Garic
Bohemija


MAIN STAGE
ČETVRTAK 15.08.
DEJAN CUKIĆ
19:30-20:30
ARTAN LILI
20:45-21:45
KERBER
22:00-23:15
YU GRUPA
23:30-00:45
EYESBURN
01:00-02:00
 
PETAK 16.08.
SHARKS SNAKES AND PLANES
19:00-19:45
BJESOVI
20:00-21:00
BRKOVI
21:15-22:30
ELEKTRIČNI ORGAZAM
22:45-23:45
ORTHODOX CELTS
00:00-01:00
NEGATIVE
01:15-02:30
VOJKO V
02:45-03:30
 
SUBOTA 17.08.
JOHNNY RANKOVIĆ
19:20-19:50
BILJA KRSTIĆ
20:00-20:45
BLAŽA I KLJUNOVI
21:00-22:00
MAGNIFICO
22:15-23:30
VAN GOGH
23:45-00:45
URBAN & 4
00:50-02:10
ATHEIST RAP
02:25-03:45
NEDELJA 18.08.
P.A.T. feat. DJ ALEXANDER KIRSCH
19:00-19:30
ELEMENTAL
19:45-20:50
TAP 011
21:05-22:15
ATOMSKO SKLONIŠTE
22:30-23:30
BOMBAJ ŠTAMPA
23:45-00:45
ZION TRAIN
01:00-02:00
PONEDELJAK 19.08.
MARKO LOUIS
19:30-20:30
ROCK OPERA
20:45-22:15
Ajs Nigrutin ft Timbe
22:30-23:15
MAJKE
23:30-00:45
KKN
01:00-02:00
 
ALTERNATIVE STAGE
ČETVRTAK 15.08.
Mladen Pecović
19:30-20:00
Autopark
20:15-21:25
Crazy Town
21:40-22:25
Bella technika
22:40-23:30
Plejboj
23:45-00:40
Nikola Vranjković
00:55-02:00
PETAK 16.08.
Navy ne obećava
19:30-20:00
Koala Voice
20:15-21:00
Kralj Čačka
21:15-22:25
Veliki prezir
22:40-23:40
Obojeni Program
23:55-01:00
Đorđe Miljenović
01:15-02:25
16x8x23
02:40-03:50
 
SUBOTA 17.08.
Cotton pickers
19:30-20:00
Zona B
20:15-21:15
Straight Mickey and the Boyz
21:30-22:20
Kojoti
22:35-23:45
Zoster
00:00-01:00
Goran Trajkoski
01:15-02:30
Čovek bez sluha
02:45-03:45
NEDELJA 18.08.
Lole blues band
19:30-20:00
Nikola Čuturilo - Čutura
20:15-21:15
Maika
21:30-22:20
TBF
22:35-23:45
Fit
00:00-01:00
Nežni Dalibor
01:15-02:00
PONEDELJAK 19.08.
Hadži Prodane Duše
19:30-20:10
Zvuk ulice
20:25-21:15
Texas Flood
21:30-22:20
Direktori
22:25-23:30
Virvel
23:45-00:45
Turisti
01:00-02:00
GROOVE STAGE
ČETVRTAK 15.08.
Summer deaths dj set
19.30-20:00
Nihil / Yan Dusk / Spejs Noksi
20:15-21:25
Lavan / Milkovic
21:40-22:25
Fam dj set
22:40:23:25
Fam dj set
23:40-00:50
Fam dj set
01:00-02:00
PETAK 16.08.
Sikter
19:30-20:00
šablon
20:15-21:00
odgovor
21:15-22:00
d ra m
22:15-23:00
mooncage
23:15-00:00
last thrill
00:15-01:15
Lost Propeleros
01:30-02:30
pankreas
02:45-03:45
SUBOTA 17.08.
Ljubičice
19.30-20:00
Bohemija
20:15-21:15
Buč Kesidi
21:30-22:30
Vizelj
22:45-23:45
Kišobran
00:00-01:00
Kišobran
01:15-02:30
Kišobran
02:45-03:45
NEDELJA 18.08.
Brat
19:30-20:00
Kika
20:15-21:15
Supernaut
21:30-22:30
Sana Garić
22:45-23:45
Ogenj
00:00-01:00
Cassidys Brewery
01:15-02:30
PONEDELJAK 19.08.
Majdan
19.30:20:00
Rib
20:15-20:45
Samostalni referenti
21:00-22:10
Irish Stew
22:25-23:25
Stuttgart online
23:40-00:40
Dža ili Bu
00:55-02:00
BUNT STAGE
ČETVRTAK 15.08.
LOGIČKA GREŠKA
20.00-20.30
CROSSOVER
20.45-21.15
ZEROTWO
21.30-22.00
BOLESNA ŠTENAD
22.15-23.15
NATALEE
23.30-00:00
HERZ
00.15-01:00
PETAK 16.08.
WAJZ
20.00-20.30
SINDROM
20.45-21.15
VERICA MARINKOVIĆ
21.30-22.00
SERGIO LOUNGE
22.15-23.15
EMPATHY SOUL PROJECT
23.30-00:00
MAERA
00.15-00.45
 
 
SUBOTA 17.08.
Lion Haze
20.00-20.30
RECI CIMET
20.45-21.15
LARSKA
21.30-22.00
VIVA VOPS
22.15-23.15
KORA
23.30-00:00
SITZPINKER
00.15-00.45
 
NEDELJA 18.08.
Crossroad
20.00-20.30
KENI NIJE MRTAV
20.45-21.15
THE FILTERS
21.30-22.00
DINGOSPO DALI
22.15-23.15
RANDOM
23.30-00:00
SLONZ
00.15-00.45
PONEDELJAK 19.08.
SANJA TIŠMA
20.00-20.30
SKADRILLA
20.45-21.15
Besne Gliste
21.30-22.00
LAGANA SREDA
22.15-23.00
5 MINUTA SLAVE
23.15-23.45
NEMESIS
00.00-00.30