15-19.08.2018.
Izvođači
Satnica
MAIN STAGE
INNOVATION STAGE
ALTERNATIVE STAGE
Roisin Murphy
RÓISÍN MURPHY
The Stranglers
STRANGLERS
Dr Nele Karajlić
DR NELE KARAJLIĆ
Riblja čorba
RIBLJA ČORBA
Partibrejkers
PARTIBREJKERS
Van Gogh
VAN GOGH
Let 3
LET 3
Kanda, Kodža i Nebojša
KKN
Lollobrigida
LOLLOBRIGIDA
E-Play
E-PLAY
Bad Copy
BAD COPY
Goblini
GOBLINI
YU grupa
YU GRUPA
Obojeni program
OBOJENI PROGRAM
Aerodrom
AERODROM
Đorđe Miljenović
ĐORĐE MILJENOVIĆ
Viva vops
VIVA VOPS
BAND X
INSPEKTOR BLAŽA
ORTHODOX CELTS
DEJAN PETROVIĆ
ĐORĐE DAVID
HURLEUR
ISKAZ
KIKI I PILOTI
LOLE & RADIO BLUES BAND
NEVERNE BEBE
RAINMAKER
SIX PACK
FRAJLE
THE FILTERS
MF ROBOTS
SUNSHINE
ALEJA VELIKANA
BOLESNA ŠTENAD
NIKOLA ČUTURILO
DEVOTION
EX REVOLVERI
FRAMEWORK
GILE & MAGIC BUSH
LETU ŠTUKE
M.O.R.T.
NBG
NEMESIS
NЕŽNI DALIBOR
PERO DEFORMERO
POPEČITELJI
RIMLJANI ITE DOMA
SANJA TIŠMA I MASA
ŠANK
SERGIO LOUNGE
SITZPINKER
STEREO DEFICIT
STRAIGHT MICKEY & THE BOYZ
STRAY DOGG
VATRA
VELIKI PREZIR
VIS LIMUNADA
ZONA B
ZOSTER
MAIN STAGE
Wednesday, 15 August
AERODROM
19:45-20:30
Riblja Čorba
20:45-22:15
Partibrejkers
22:30-23:45
 
 
Six pack
01:25-02:10
THURSDAY, 16 August
The Filters
19:30-20:15
Band X
20:30-21:15
Dr Nele Karajlić
21:30-23:30
 
Lolobrigida
01:15-02:00
 
FRIDAY, 17 August
Hurleur
19:00-19:45
Viva Vops
20:00-21:00
Yu grupa
21:15-22:30
 
Dejan Petrović
00:00-01:00
Goblini
01:15-02:30
Iskaz
02:45-03:30
SATURDAY 18 August
Rainmaker Iron Maiden tribute
19:20-19:50
Love Hunters
20:00-20:45
E-play
21:00-22:00
 
 
Orthodox Celts
00:50-02:10
Let 3
02:25-03:45
SUNDAY 19 August
Lole & Radio Blues Band
19:00-19:30
Frajle
19:45-20:30
Neverne bebe
20:45-21:30
 
Kiki i Piloti
23:10-00:30
Inspektor Blaža i kljunovi
00:45-01:45
Đorđe David
02:00-02:45
INNOVATION STAGE
WEDNESDAY, 15 AUGUST
 
 
 
 
Róisín Murphy
00:00-01:10
 
THURSDAY, 16 AUGUST
 
 
 
The Stranglers
23:50-01:00
 
 
FRIDAY, 17 AUGUST
 
 
 
Van Gogh
22:45-23:45
 
 
 
SATURDAY 18 AUGUST
 
 
 
Sunshine
22:15-23:30
Bad copy
23:45-00:45
 
 
SUNDAY 19 AUGUST
 
 
 
MF Robots
21:45-23:00
 
 
 
ALTERNATIVE STAGE BY
WEDNESDAY, 15 AUGUST
Bunt 5: Aleja velikana
19:30-20:00
Framework
20:15-20:45
Straight Mickey & the Boyz
21:00-22:10
Metallica Tribute
22:25-23:25
M.O.R.T.
23:40-00:40
Trigger
01:00-02:00
THURSDAY, 16 AUGUST
Bunt 2: Nemesis
19:30-20:00
Nikola Čuturilo
20:15-21:25
Rimljani ite doma
21:40-22:25
Popečitelji
22:40-23:25
Zoster
23:40-00:50
Đorđe Miljenović
01:00-02:00
FRIDAY, 17 AUGUST
Bunt 3: Sanja Tišma i masa
19:30-20:00
Vatra
20:15-21:00
Stray Dogg
21:15-22:10
Ex Revolveri
22:25-23:35
Obojeni Program
23:50-01:00
David Bowie Tribute by Gift
01:15-02:25
NBG
02:40-03:50
SATURDAY 18 AUGUST
Bunt 4: Sergio Lounge
19:30-20:00
Vis Limunada
20:15-21:15
Zona B
21:30-22:30
Nеžni Dalibor
22:45-23:45
Šank
00:00-01:00
KKN
01:15-02:30
Devotion Depeche Mode tribute band
02:45-03:45
SUNDAY 19 AUGUST
Bunt 1: Sitzpinker
19:30-20:00
Stereo Deficit Arctic Monkeys tribute
20:15-21:00
Gile & Magic Bush
21:15-22:30
Veliki Prezir
22:45-23:45
Pero deformero
00:00-01:00
Bolesna štenad
01:15-02:00